نتایج براساس دسته بندی

نتیجه ای یافت نشد.

شیر کنترلی هواگیری - کنترل ولو

شیر کنترلی هواگیری - کنترل ولو

شیر کنترلی هواگیری - کنترل ولو

محصولات شیر کنترلی هواگیری - کنترل ولو

براساس برند:

 • سیم
 • قیمت‌ها بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

  • تا 0% تخفیف شیر تخلیه هوا دنده ای - مدل 155 - برنجی سیم ایتالیا

   سایز (inch):
   • 1/2"
   • 3/4"
   • 1"
   تا 0% تخفیف ۴،۱۶۸،۰۰۰
لطفا توجه کنید

قیمت شیر کنترلی هواگیری - Control Valve

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 02155696808 برای دریافت جدیدترین لیست قیمت شیر کنترلی هواگیری - کنترل ولو اتوماتیک و دستی به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین در لیست قیمت پایین وجود دارد و مشخصات فنی این محصول به صورت کامل در انتهای لیست قابل مشاهده است.

شیر هواگیری چیست ؟

شیر هواگیری ( به انگلیسی : Air vent valve ) زیر مجموعه شیر کنترلی است، که به صورت دستی و یا اتوماتیک هوای موجود در لوله ها، کالکتورها، پمپ ها، رادیاتورها و غیره را تخلیه می کند.

وجود هوا و گاز در تمامی سیستم های لوله کشی و تاسیسات، سبب اختلال در عملکرد و جریان انواع سیالات موجود در سیستم پایپینگ می شود. کار با آن ها را دشوار می سازد، از این رو با روی کار آمدن شیر هواگیری در صنایع تاسیسات و پایپینگ این مشکل را به خوبی می توان مدیریت و یا برطرف نمود.  

انواع شیر کنترلی هواگیری

 • شیر هواگیری اتوماتیک
 • شیر هواگیری دستی

شیر هواگیری اتوماتیک

شیر هوا گیری اتوماتیک دارای یک شناور در داخل محفظه خود است. در حالت عادی زمانی که بخار جمع نشده باشد. این شناور در جای خود قرار گرفته، اما به محض اینکه بخار داغ در لوله و پشت شناور زیاد شده و تجمع پیدا کند شناور کنار رفته و بخار داغ خارج می شود.

شیر هواگیری دستی

شیر هوا گیری دستی داری دو نوع: 
 • نوع اول به صورت ولومی باز و بسته می شود
 • نوع دوم با کمک گرفتن از ابزاری همچون پیچ گوشتی مخصوص باز و بسته و تنظیم می شود.
 1. شیر های ولومی برای استفاده کاربران بهینه تر است زیرا شیر های هوا گیری به دفعات کم و با فاصله زمانی طولانی مدت باز و بسته می شوند. اما استفاده از هردو نوع با توجه به سیستم لوله کشی و دیگر شرایط مانعی ندارد. در برخی از شیر های هواگیری دستی که در کلکتور ها استفاده می شوند.
 2. به دلیل عدم وجود فضای کافی برای باز و بسته کردن شیر هواگیری به وسیله پیچ گوشتی از قطعه ای با پوشش پلاستیکی در کنار شیر استفاده می شود که کار پیچ گوشتی را انجام می دهد و در برابر فشار و دمای بالا نیز مقاوم است.پ

برند شیر کنترلی هواگیری

در صورتی که محصول مورد نیاز شما از شیرآلات کنترلی در لیست برند بالا نمی باشد، می توانید با تلفن 6808-5569-021 بخش فروش سایت پایپ کالا تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی تیم فنی فروشگاه لوله و اتصالات پایپ کالا برای تعیین قیمت اقلام و ثبت سفارش از بازار لوله و اتصالات تهران بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین

02155696808