نتایج براساس دسته بندی

نتیجه ای یافت نشد.

لوله گالوانیزه سپنتا

لوله گالوانیزه سپنتا
چرا لوله گالوانیزه سپنتا؟

لیست قیمت لوله گالوانیزه سپنتا

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 02155696808 برای دریافت جدیدترین لیست قیمت لوله گالوانیزه سپنتا به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین

محصولات لوله گالوانیزه سپنتا

براساس برند:

 • سپنتا
 • قیمت‌ها بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سبک ضخامت 2.3 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 1/2"
   • 3/4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سبک ضخامت 2.8 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 1"
   • 1.1/4"
   • 1.1/2"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سبک ضخامت 3 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 2"
   • 2.1/2"
   • 3"
   • 4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سبک ضخامت 3.5 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 5"
   • 6"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سنگین ضخامت 3.5 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 2"
   • 2.1/2"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سنگین ضخامت 4 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 3"
   • 4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% لوله درزدار گالوانیزه دنده ای سنگین ضخامت 4.8 با تلرانس: ٪5± سپنتا

   سایز (inch):
   • 5"
   • 6"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
لطفا توجه کنید

لیست قیمت لوله گالوانیزه سپنتا

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 02155696808 برای دریافت جدیدترین لیست قیمت لوله گالوانیزه سپنتا به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین در لیست قیمت پایین وجود دارد و مشخصات فنی این محصول به صورت کامل در انتهای لیست قابل مشاهده است.

لوله چیست ؟

لوله ها اقلامی می باشند که وظیفه انتقال سیال از نقطه ای به نقطه دیگر را دارد . یکی از انواع لوله های پرکاربرد در صنعت و تاسیسات ، لوله های فولادی می باشند که با توجه به عناصر پایه و روش ساخت به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند . لوله های گالوانیزه یکی از همین لوله های پرکاربرد در تاسیسات می باشد .

لوله های فلزی با توجه به روش تولید و آلیاژ به دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شود که برخی از این دسته بندی ها عبارت است از :

آلیاژی : لوله های فلزی با آلیاژ کربن استیل ، استنلس استیل و ...

روش تولید : لوله های فلزی به صورت عمده به دو روش لوله مانیسمان و لوله درزدار تولید می شوند که لوله های گالوانیزه تولید شده از روش درزدار می باشد . به این صورت که لوله های درزدار را به انجام روش گالوانیزه و حدیده کردن لبه های ابتدایی و انتهایی آن به شکل نهایی لوله گالوانیزه ظاهر می کنند .

لوله گالوانیزه چیست ؟

محیط های مرطوب مانند زیر خاک و ... باعث خوردگی و زنگ زدگی آهن و لوله فلزی می شود .

زنگ زدگی لوله فلزی به مرور زمان باعث سوراخ شدن موضعی آن می شود و بدین صورت می بایست تعویض شود ، فلز روی یا همان فرآیند گالوانیزه شدن باعث افزایش طول عمر لوله و عدم خوردگی موضعی لوله فلزی می شود از این رو استفاده از استفاده از لوله های گالوانیزه مطرح می شود.

لوله گالوانیزه همان لوله درزدار می باشد که با فلز روی ( ZN ) و به روش آبکاری گرم گالوانیزه می شود و بعد از انجام عملیات گالوانیزه شدن هر دو سر ابتدایی و انتهایی لوله گالوانیزه به صورت روپیچ حدیده شده و رزوه می شود .

استاندارد دنده های لوله گالوانیزه طبق NPT می باشد و از این رو برای اتصال به شیرآلات برنجی و اتصالات گالوانیزه مشکلی ندارد .

از لوله های گالوانیزه برای انتقال آب استفاده می شود ، در ساختمان های مسکونی برای انتقال آب آشامیدنی طبقات از لوله های گالوانیزه استفاده می شود . برای انتقال آب به بخش های مختلف موتورخانه نیز می توان از لوله های گالوانیزه استفاده کرد .

ضخامت لوله گالوانیزه :

استاندارد ابعادی لوله های گالوانیزه طبق DIN2440 می باشد که در این استاندارد و در سایزهای مختلف ضخامت های دقیق لوله های درزدار اعلام شده است که با توجه به اینکه لوله گالوانیزه از لوله درزدار تولید می شود می توان به این استاندارد اکتفا کرد .

به صورت عامیانه و در بازار ایران لوله های گالوانیزه به دو دسته کلی لوله گالوانیزه سبک و لوله گالوانیزه سنگین تقسیم بندی می شود.

لوله گالوانیزه سبک چیست ؟

لوله گالوانیزه سبک بر اساس ضخامت و وزن خود دسته بندی شده است . قیمت لوله گالوانیزه سبک پایین تر از حالت های دیگر می باشد .

واژه سبک برای این لوله ها می تواند گمراه کننده واقع شود و می بایست وزن و ضخامت دقیق این لوله درج شود ، از این رو در لیست قیمت لوله گالوانیزه پایپ کالا تمامی اطلاعات فنی و ابعادی آن ها ثبت شده است .

لوله گالوانیزه سنگین چیست ؟

همانگونه که لوله گالوانیزه سبک داریم ، نوع دیگری از لوله گالوانیزه می باشد که با نام لوله گالوانیزه سنگین شناخته می شود . ضخامت و وزن این لوله نسبت به حالت سبک آن ها بالاتر بوده و قیمت این لوله گالوانیزه نیز بیشتر می باشد .

اتصالات گالوانیزه متناسب با لوله گالوانیزه : 

برای ادامه روند خط لوله کشی می بایست از اتصالات گالوانیزه استفاده کرد ، از این اتصالات برای تغییر جهت جریان ، تغییر سایز لوله کشی ، انشعاب گرفتن ، ادامه روند لوله کشی و ... استفاده می شود . اتصالات گالوانیزه جورج فیشر از جمله برندهای مطرح اتصالات گالوانیزه می باشد .

لوله گالوانیزه سپنتا :

شرکت لوله و پروفیل سپنتا با ظرفیت رسمی 140 هزار تن انواع لوله و قوطی و پروفیل فولادی و لوله گالوانیزه فعالیت می کند. این شرکت 13 خط لوله سازی ، 5 خط پروفیل سازی و 3 خط تولید لوله گالوانیزه دارد.

این شرکت استانداردهای 3765 برای لوله های گالوانیزه، استاندارد 3360 برای لوله های گاز خانگی و تاییدیه شرکت ملی گاز ایران برای تولید لوله های با استاندارد API را دارد.

لوله گالوانیزه سپنتا در دو نوع سبک و سنگین موجود می باشد . لوله های گالوانیزه تولیدی کارخانه سپنتا به صورت گرم گالوانیزه (Hot Dip Golvanized) شده و بیشتر جهت سیستم لوله کشی سرد و گرم ساختمان استفاده می شود. لوله های گالوانیزه سپنتا معمولا به همراه اتصالات توپی برزیل(TUPY) و مک چین(MECH) کاربرد دارد.

سایر برند تولید کننده لوله گالوانیزه :

لوله های گالوانیزه را در ایران می توان در سه برند اصلی یافت که روش گالوانیزه کردن لوله ها را به صورت روش گرم استفاده می کنند و این روش مناسبترین حالت ممکن می باشد . 

قیمت لوله گالوانیزه در برندهای متفاوت و اصلی را در سایت پایپ کالا می توانید بیابید و قیمت لوله گالوانیزه در این سایت به صورت روزانه بار گذاری می شود .

 1. لوله گالوانیزه ساوه 
 2. لوله گالوانیزه درپاد

قیمت لوله گالوانیزه

سایت پایپ کالا اقدام به انتشار قیمت لوله گالوانیزه در برندهای مختلف می کند و همواره با توجه به ضخامت، قیمت لوله گالوانیزه مشخص می باشد .

قیمت لوله گالوانیزه را به صورت روزانه و از سایت پایپ کالا استخراج کنید ، اما نکته مهم در ثبت اطلاعات فنی در پیش فاکتور صادر شده می باشد که در قیمت لوله گالوانیزه بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا با توجه به ضخامت و وزن لوله گالوانیزه قیمت آن تغییر می کند .

حتی اگر 0.5 میلی متر ضخامت لوله تغییر کند می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد ، از این رو می بایست در پیش فاکتورهای دریافتی تان ضخامت و وزن لوله ثبت شود و قیمت لوله گالوانیزه را نسبت به آن بسنجید .

لوله مانیسمان گالوانیزه چیست ؟

همانطور که ذکر شد تمامی لوله های گالوانیزه شرکتی از لوله درزدار سیاه تولید می شوند به صورتی که لوله درزدار را به داخل باکس فلز روی مذاب کرده و فرآیند جذب فلز روی به آهن انجام می شود و تبدیل به لوله گالوانیزه می شود . اما در برخی از پروژه ها نیاز به لوله مانیسمان گالوانیزه می باشد . 

از این رو می بایست ابتدا لوله مانیسمان سیاه رنگ و بدون هیچ پوششی و طبق روال بازار را تهیه کرد و سپس با انجام فرآیند گالوانازاسیون لوله را گالوانیزه کرد .

پایپ کالا با قبول انجام چنین فرآیندی توانایی تهیه لوله مانیسمان گالوانیزه را دارد ،لازم به ذکر است که میتوان لوله مانیسمان گالوانیزه را نیز هم به صورت جوشی و هم با انجام فرآیند حدیده به صورت دنده ای آماده کرد .

لازم به ذکر می باشد که قیمت لوله گالوانیزه مانیسمان از قیمت لوله گالوانیزه درزدار بالاتر می باشد و از لوله گالوانیزه به روش مانیسمان برای پروژه های حساس استفاده می شود .

تذکر : انجام عملیات جوشکاری بروی لوله گالوانیزه شده باعث نفوذ مواد گالوانیزه به داخل آلیاژ آهن شده و می تواند صدماتی را به لوله وارد کند.

فرآیند خرید لوله گالوانیزه از سایت پایپ کالا

با مشخص نمودن سایز لوله گالوانیزه مورد نظر و برند آن می توانید در سایت پایپ کالا ثبت سفارش کنید ، توجه شود که می بایست ضخامت لوله درخواستی را مشخص کنید و در صورت موجود بودن ضخامت درخواستی در سایت پایپ کالا می توانید درخواست خود را ثبت کنید و در صورت نبودن محصول مورد نظر در سایت می توانید با تماس با کارشناسان فروش پایپ کالا موارد درخواستی خود را مطرح کنید .

در صورتی که اقلام مورد نیاز شما در این لیست نمی باشد، می توانید با تلفن 02155696808 بخش فروش سایت پایپ کالا تماس بگیرید تا قیمت اقلام به شما اعلام شود.

پایپ کالا - اولین و بزرگترین فروشگاه لوله و اتصالات در ایران

مشاوره آنلاین

02155696808