نتایج براساس دسته بندی

نتیجه ای یافت نشد.

اسپرینکلر اطفا حریق

اسپرینکلر اطفا حریق

اسپرینکلر اطفا حریق

محصولات اسپرینکلر اطفا حریق

براساس برند:

 • آریا کوپلینگ
 • APC
 • قیمت‌ها بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

  • تخفیف -% اسپرینکلر واکنش استاندارد بدنه سفید دمای 68 درجه آریا کوپلینگ

   سایز (inch):
   • 1/2"
   • 3/4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% اسپرینکلر واکنش استاندارد بدنه کروم دمای 68 درجه آریا کوپلینگ

   سایز (inch):
   • 1/2"
   • 3/4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% اسپرینکلر واکنش سریع بدنه سفید دمای 68 درجه آریا کوپلینگ

   سایز (inch):
   • 1/2"
   • 3/4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
  • تخفیف -% اسپرینکلر واکنش سریع بدنه کروم دمای 68 درجه آریا کوپلینگ

   سایز (inch):
   • 1/2"
   • 3/4"
   تخفیف -% استعلام بگیرید
لطفا توجه کنید

لیست قیمت اسپرینکلر اطفا حریق

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 6808-5569-021 برای دریافت جدیدترین قیمت اسپرینکلر اطفا حریق به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین در لیست قیمت پایین وجود دارد و مشخصات فنی این محصول به صورت کامل در انتهای لیست قابل مشاهده است.

اسپرینکلر چیست ؟

اسپرینکلر سیستم‌ پاشش آب به صورت خودکار در زمان وقوع آتش سوزی است. به همین دلیل پیش از مداخله دستی برای کنترل حرارت و آتش اطفا حریق انجام میشود.
اسپرینکلر ها به سیستم لوله کشی آب شهری در ساختمان‌ ها متصل می‌باشند و هر آبپاش به وسیله یک حباب شیشه ای حساس به گرما یا یک اتصال فلزی دو طرفه همراه با آلیاژ قابل اشتعال بسته می‌شود و جریان آب را کنترل می‌کند.
این حباب شیشه ای یا لنز فشار نگهدارنده جریان آب پشت لوله است که به عنوان یک پلاگین عمل می‌کند که از جریان آب جلوگیری می‌کند تا زمانی که دمای محیط اطراف پاشش آب به دمای طراحی شده حباب برسد.
در یک سیستم استاندارد اسپرینکلر، هر نوع اسپرینکلر به طور مستقل هنگامی فعال می‌شود که درجه حرارت از پیش تعیین شده به دست آید. بنابراین، اسپرینکلر در نزدیکی آتش کار می‌کند و به طور معمول همان نقطه ای که دچار آتش سوزی شده است را خاموش می‌کند و آسیب های آب به ساختمان را کاهش میدهد.

مایع داخل اسپرینکلر

در داخل حباب شیشه‌ ای اسپرینکلرها دو فاز مایع و همچنین بخار مایع بکار رفته است. در بیشتر موارد در فاز مایع، الکل استفاده می‌شود. اساس کار این اسپرینکلرها انبساط مایعی است که داخل حباب اسپرینکلر وجود دارد.

روش اجرای اسپرینکلر

سیستم لوله کشی اسپرینکلر را معمولا با سه روش اجرا میکنند که انتخاب آن به وضعیت ساختمان، شرایط منابع آب و محل ورود آن به ساختمان بستگی دارد:

 1. روش درختی
 2. روش حلقه ای
 3. روش شبکه ای

انواع سیستم اسپرینکلر

اسپرینکلر تر

در سیستم تر آب پشت اسپرینکلرها وجود دارد و در زمان حریق و با افزایش درجه حرارت حباب شیشه ای آب با فشار دهانه اسپرینکلر را میشکند و اسپرینکلر باز شده و آب تخلیه می‌گردد.

اسپرینکلر خشک

در سیستم خشک از هوای فشرده درون لوله ها استفاده می‌شود. زمانی که اسپرینکلر فعال می‌شود، هوای فشرده تخلیه شده و افت فشار درون لوله باعث باز شدن شیر سیستم و ورود آب به شبکه لوله کشی و در نهایت تخلیه شدن از اسپرینکلر می‌شود. سیستم خشک نسبت به سیستم تر از سرعت عمل پایین تری برخوردار است.

اسپرینکلر سیلابی

در سیستم سیلابی همه اسپرینکلرهای نصب شده از نوع اسپرینکلر باز هستند و آب در پشت شیر کنترل اتوماتیک نگه داشته می‌شود. در زمان وقوع حریق، سیستم اعلام با ارسال سیگنال باعث باز شدن شیر کنترل می‌شود که در نهایت آب به سیستم وارد شده و از تمامی اسپرینکلرها تخلیه می‌گردد. سرعت تخلیه آب در این سیستم بسیار بالاست.

اسپرینکلر پیش عملگر

زمان وقوع حریق، سیستم اعلام با ارسال سیگنال باعث باز شدن شیر کنترل و ورود آب به سیستم می‌شود. در این سیستم ارسال سیگنال مستقیما از دتکتور صورت نمی‌گیرد و تجهیزات سیستم اعلام حریق از طریق دستگاه کنترل مرکزی به شیر کنترل سیستم فرمان می‌دهند. اغلب در مکانهایی که احتمال تأثیر منفی آب بر روی تجهیزات وجود دارد، از این سیستم استفاده می‌شود. 

 

در صورتی که محصول مورد نیاز شما از اسپرینکلر اطفا حریق در لیست محصولات بالا نمی باشد، می توانید با تلفن 6808-5569-021 بخش فروش سایت پایپ کالا تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی تیم فنی فروشگاه لوله و اتصالات پایپ کالا برای تعیین قیمت اقلام و ثبت سفارش از بازار لوله و اتصالات تهران بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین

02155696808