یوپونور از مرز تولید یک میلیارد متر لوله پنج یه عبور کرد

یوپونور، شریک تجاری سوپرپایپ و بزرگترین تولیدکننده ی لوله های غیرفلزی جهان اعلام کرد در نوامبر2015 (آذرماه سال جاری)، از مرز تولید یک میلیارد متر لوله پنج لایه گذر کرده است. این شرکت آلمانی که مخترع لوله های پکس، اتصالات پرسی و لوله های گرمایش کفی هم است،

در سال1990 لوله های پنج لایه را که یک نوآوری مهم در خصوص تلفیق فلز و پلیمر بود، به دنیا معرفی کرد و در 25 سال گذشته به طور پیوسته کیفیت محصولات خود از جمله لوله، اتصالات و ابزار را بهبود داده است.

 لوله های پنج لایه دارای دو لایه پلیمر، یک لایه آلومینیوم و دو لایه چسب است که تلفیق فلز و پلیمر باعث حذف معایبی از جمله پوسیدگی و اضافه شدن مزایایی مثل انعطافپذیری و مقاومت بالا شده است. لوله های پنج لایه برای آب شرب بهداشتی، رادیاتور، فنکویل، سیستمهای گرمایش کفی و همچنین سرمایش کاربرد دارد. شرکت سوپرپایپ نیز از سال 1376 به عنوان اولین تولیدکننده لوله های پنجلایه در ایران تولید لوله های سایز 16 تا 32 میلیمتر را با خط تولید یوپونور و تحت لیسانس آن شرکت آغاز کرد. کیفیت بالای این محصولات باعث جلب اعتماد جامعه مهندسی و ساخت و ساز کشور به محصول شده است.

منبع : نشریه مجری - شماره ۳۸

برچسب ها: سوپرپایپ,لوله پنج لایه,یوپونور,اتصالات پنج لایه,لوله آبرسانی,فروش لوله,قیمت لوله

ارسال نظر

لطفا مقادیر الزامی را وارد نمائید. کدهای html غیرمجاز هستند..