نتایج براساس دسته بندی

نتیجه ای یافت نشد.

شیر ماشین لباسشویی برنجی

شیر ماشین لباسشویی برنجی

شیر ماشین لباسشویی برنجی

محصولات شیر ماشین لباسشویی برنجی

براساس برند:

 • آذران
 • قیمت‌ها بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

  • تا 20% شیر ماشین لباسشویی برنجی - مدل 119 - آذران

   سایز (inch):
   • 1/2"
   تخفیف -% ۱،۰۷۸،۰۰۰
لطفا توجه کنید

لیست قیمت خرید شیر ماشین لباسشویی برنجی

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 6808-5569-021 برای دریافت جدیدترین قیمت شیر ماشین لباسشویی برنجی به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین در لیست قیمت پایین وجود دارد و مشخصات فنی این محصول به صورت کامل در انتهای لیست قابل مشاهده است.

مشخصات شیر ماشین لباسشویی برنجی

شیر ماشین لباسشویی ( Wash machine valve ) وسیله‌ای برای کنترل آب در ورودی لوله ماشین لباسشویی است. این شیر دو دهنه برای ورود و خروج آب دارد و با وجود دسته‌ای که روی آن تعبیه شده است، می‌توان جریان آب را قطع و وصل کرد، علاوه بر آن با کمک آن دسته می‌توان فشار آب خروجی از آن لوله را نیز تنظیم کرد.

انواع شیر ماشین لباسشویی

شیرهای ماشین لباسشویی، در دو نوع فیلتردار و بدون فیلتر تولید می‌شوند. این دو مدل تفاوت چندانی ندارند، تنها تفاوت آن‌ها در این است که مدل فیلتردار می‌تواند سنگریزه‌ها و آلودگی‌های درشت موجود در آب را حذف کند؛ اما این قابلیت، به معنی تصفیه آب نیست و اگر در مناطقی زندگی می‌کنید که سختی آب بالا است، نیاز به دستگاه تصفیه آب دارید.
برای اینکه شیر پیسوار فیلتردار بهترین کارایی را داشته باشد نیاز است که هر سه ماه یکبار فیلتر آن را تعویض کنید.

برند شیر ماشین لباسشویی برنجی

در صورتی که محصول مورد نیاز شما از شیر ماشین لباسشویی برنجی در لیست برند بالا نمی باشد، می توانید با تلفن 6808-5569-021 بخش فروش سایت پایپ کالا تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی تیم فنی فروشگاه لوله و اتصالات پایپ کالا برای تعیین قیمت اقلام و ثبت سفارش از بازار لوله و اتصالات تهران بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین

02155696808