نتایج براساس دسته بندی

نتیجه ای یافت نشد.

شیر پیسوار برنجی

شیر پیسوار برنجی

شیر پیسوار برنجی

محصولات شیر پیسوار برنجی

براساس برند:

 • سیم
 • شیلان
 • کیزایران
 • آذران
 • قیمت‌ها بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

  • تا 20% شیر پیسوار PN16 بدون مهره - دما 90c - مدل 45 - برنجی سیم ایتالیا

   سایز (inch):
   • 1/2"*1/2"
   تا 3% تخفیف ۳،۴۹۸،۶۰۰
  • تا 20% شیر پیسوار PN16 فیلتر دار بدون مهره - دما 90c - مدل 45f - برنجی سیم ایتالیا

   سایز (inch):
   • 1/2"*1/2"
   • 1/2"*3/8"
   تا 3% تخفیف ۶،۵۰۶،۸۵۰
  • تا 20% شیر پیسوار PN16 مهره دار - دما 90c - مدل 46 - برنجی سیم ایتالیا

   سایز (inch):
   • 1/2"*3/8"
   تا 3% تخفیف ۴،۶۲۹،۴۵۰
لطفا توجه کنید

لیست قیمت شیر پیسوار برنجی

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 6808-5569-021 برای دریافت جدیدترین قیمت شیر پیسوار برنجی به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین در لیست قیمت پایین وجود دارد و مشخصات فنی این محصول به صورت کامل در انتهای لیست قابل مشاهده است.

مشخصات شیر پیسوار برنجی

شیر پیسوار  ( Brass Angle Ball Valve ) وسیله‌ای برای کنترل آب در لوله کشی‌های ساختمانی است. این شیر دو دهنه برای ورود و خروج آب دارد و با وجود دسته‌ای که روی آن تعبیه شده است، می‌توان جریان آب را قطع و وصل کرد، علاوه بر آن با کمک آن دسته می‌توان فشار آب خروجی از آن لوله را نیز تنظیم کرد.

عملکرد شیر پیسوار برنجی

عملکرد شیر پیسوار برای کنترل جریان آب به این صورت است که در خروجی لوله کشی هر بخش از ساختمان، این شیر نصب شده است تا در صورتی که نیاز بود آب یک بخش را قطع کنیم، مجبور به بستن آب کل ساختمان نباشیم.
اهمیت این موضوع در زندگی آپارتمانی بسیار بیشتر است، چرا که اگر برای هر کاری مجبور به قطع آب کل ساختمان بودیم، می‌توانست بسیار مشکل ساز باشد.

انواع شیر پیسوار

شیرهای پیسوار، در دو نوع فیلتردار و بدون فیلتر تولید می‌شوند. این دو مدل تفاوت چندانی ندارند، تنها تفاوت آن‌ها در این است که مدل فیلتردار می‌تواند سنگریزه‌ها و آلودگی‌های درشت موجود در آب را حذف کند؛ اما این قابلیت، به معنی تصفیه آب نیست و اگر در مناطقی زندگی می‌کنید که سختی آب بالا است، نیاز به دستگاه تصفیه آب دارید.
برای اینکه شیر پیسوار فیلتردار بهترین کارایی را داشته باشد نیاز است که هر سه ماه یکبار فیلتر آن را تعویض کنید.

کاربرد شیر پیسوار

از شیر پیسوار در بخش های مختلف می توان استفاده کرد مثلا در زمان وصل کردن ماشین لباسشویی به لوله کشی آب از شیر پیسوار استفاده می کنند و فشار آب خروجی قابل تنظیم می باشد و در نتیجه در مدت طولانی بدون هیچگونه تغییر قابل استفاده می باشد یکی از مزایای مهم این شیر ها می توان به این مورد اشاره کرد که دیگر نیاز به قطع آب نیست.

شیر پکیج چیست ؟

به قطعه‌ای که در مسیر ورودی پکیج قرار گرفته است و وظیفه آبگیری سیستم در زمان راه‌اندازی آن و تنظیم فشار آب به مدار رادیاتور را بر عهده دارد، شیر پرکن پکیج می‌گویند. عملکرد قطعه شیر پرکن از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا در حالت استاندارد فشار مدار رادیاتورها، باید بین یک تا یک و نیم بار تنظیم شده باشد؛ در غیر این صورت باعث وارد شدن فشار به پمپ پکیج و حتی سوختن آن می‌شود.

شما میتوانید دو نوع شیر پکیج شیلان را در سایت پایپ کالا در همین صفحه مشاهده و اقدام به خرید نمایید.

تولید کنندگان شیر پیسوار برنجی

شرکت کیز ایران، سام، امین شیر، سامین، شیلان از تولید کنندگان داخلی و شرکت سیم ایتالیا (CIM) و کیتز (KITZ) از تولید کنندگان خارجی میتوان نام برد که لیست قیمت محصولات آنها در سایت پایپ کالا موجود می باشد. 

برند شیر پیسوار برنجی

در صورتی که محصول مورد نیاز شما از شیر پیسوار برنجی در لیست برند بالا نمی باشد، می توانید با تلفن 6808-5569-021 بخش فروش سایت پایپ کالا تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی تیم فنی فروشگاه لوله و اتصالات پایپ کالا برای تعیین قیمت اقلام و ثبت سفارش از بازار لوله و اتصالات تهران بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین

02155696808