نتایج براساس دسته بندی

نتیجه ای یافت نشد.

شیر آتش نشانی چدنی

شیر آتش نشانی چدنی

شیر آتش نشانی چدنی

محصولات شیر آتش نشانی چدنی

براساس برند:

 • وگ ایران
 • میراب
 • سام
 • قیمت‌ها بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

  • تا 20% شیر آتش نشانی فلنجدار PN16 ایستاده چدنی وگ ایران بی همتا

   سایز (inch):
   • 3"
   • 4"
   • 6"
   تا 16% تخفیف ۲۴۵،۰۰۰،۰۰۰
  • تا 20% شیر آتش نشانی فلنجدار PN16 دفنی چدنی وگ ایران بی همتا

   سایز (inch):
   • 3"
   • 4"
   تا 16% تخفیف ۴۰،۵۰۰،۰۰۰
لطفا توجه کنید

لیست قیمت شیر آتش نشانی چدنی

شما میتوانید با شماره تلفن پایپ کالا 6808-5569-021 برای دریافت جدیدترین قیمت شیر آتش نشانی چدنی به همراه تخفیف ویژه تماس بگیرید. همچنین امکان ثبت پیش فاکتور آنلاین در لیست قیمت پایین وجود دارد و مشخصات فنی این محصول به صورت کامل در انتهای لیست قابل مشاهده است.

مشخصات فنی شیر آتش نشانی چدنی

از شیر آتش نشانی ( fire hydrant ) به منظور اطفا حریق استفاده می‌شود. این شیرها که بطور مستقیم به آب منطقه متصل هستند را در مکان‌های مختلف مانند مکان های تجاری، صنعتی، آموزشی نصب می‌کنند.
شیر های آتش نشانی در دو نوع دفنی (شیر هیدرانت زیر زمینی) و ایستاده (شیر هیدرانت سطحی) موجود می باشد. هر یک از این شیرها از خاصیت و ویژگی مختص خودشان برخوردار هستند.

شیر آتش نشانی دفنی چدنی

شیرهای آتش نشانی دفنی از جمله شیر هایی هستند که بدلیل طراحی خاص شان باید در محفظه هایی با عمق کم و آجر چین نصب و مورد استفاده قرار گیرند و طبق شرایطی که دارند برای عملکرد بهتر باید در نقاطی نصب شوند که امکان یخ زدگی نداشته باشد.

کاربرد شیر آتش نشانی دفنی

این نوع شیرها برای تامین و توزیع آب از خطوط اصلی شهری در مواقع اضطراری برای مقابله با آتش و در موارد دیگر برای برای آبیاری و شستشوی خیابان ها مورد استفاده است و معمولا در آموزشگاه ها، مراکز تجاری، کارخانجات، بیمارستان ها و غیره نصب می شوند.
استفاده از مکانیزم تخلیه خودکاری که در این نوع شیرآلات تعبیه شده این اطمینان خاطر را به میدهد که پس از انجام فعالیت خود بطور کامل تخلیه شوند و باعث جلوگیری از هرگونه یخ زدگی می شود.

استاندارد شیر آتشنشانی دفنی چدنی

سایز تولیدی شیرهای آتش نشانی دفنی 80 تا 100 سانتی متر است و ابعاد آن مطابق با استاندارد DIN EN 1092 طراحی و تولید می شوند. علاوه بر این بطور کلی شیرهای اتش نشانی باید طبق استاندارد  B.S750 عرضه شوند و فشار  PN16 و PN10 متحمل می شوند.
کلاهک و بدنه و سوپاپ این نوع شیرآلات از جنس چدن نشکن تولید می شوند و پیچ های ان از جنس فولاد زنگ نزن است.

شیر آتش نشانی ایستاده چدنی

شیرهای آتش نشانی ایستاده از جمله تجهیزات حیاتی برای هر شهر و یا هر منطقه ای است که برای مقابله با آتش عملکرد مثبتی دارد. این نوع شیرآلات در مناطق مسکونی با متصل شدن بر روی لوله های اصلی شهری برای اطفای حریق در شرایط سخت بسیار تاثیر گذارند.

طبق اطلاعات آماری مشخص شده، که عموما استفاده از شیرهای آتشنشانی برای مقابله با حریق نسبت به استفاده از ماشین های آتش نشانی علاوه بر این که راحت تر است بسیار هزینه کمتری دارد و باعث صرفه جویی هزینه ها برای آن منطقه می شود.

کاربرد شیر آتش نشانی ایستاده چدنی

شیرهای آتش نشانی ایستاده برای آبیاری، ساختمان سازی و شستن خیابان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و مقاومت آن در برابر دمای آب درونش تا 70 درجه سانتی گراد تخمین زده می شود.

استاندارد شیر آتش نشانی ایستاده چدنی

قطعات چدنی بکار در رفته شیر های آتش نشانی ایستاده توسط رنگ پلی استر پودری قرمز REAL 3020 با بهره گیری از روش الکترو استاتیک پوشش داده می شوند و طبق استاندارد DIN EN 12266-1 قادر به تحمل فشار  PN10 و  PN16 هستند.

تولید کنندگان شیر آتشنشانی

شرکت های وگ ایران بی همتا و میراب از بهترین تولید کنندگان انواع شیرهای آتش نشانی می باشند.

برند شیر آتش نشانی 

در صورتی که محصول مورد نیاز شما از شیر آتشنشانی چدنی در لیست برند بالا نمی باشد، می توانید با تلفن 6808-5569-021 بخش فروش سایت پایپ کالا تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی تیم فنی فروشگاه لوله و اتصالات پایپ کالا برای تعیین قیمت اقلام و ثبت سفارش از بازار لوله و اتصالات تهران بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین

02155696808